ERGO draudimo grupė Lietuvoje yra viena iš draudimo rinkos lyderių savo šalyje. Grupė vienintelė Lietuvoje teikia visas draudimo paslaugas: ne gyvybės, gyvybės, sveikatos draudimo ir pensijų fondų.

ERGO draudimo grupė Lietuvoje priklauso tarptautinei ERGO grupei, kuri yra viena didžiausių Europoje. Ji vienija tokias bendroves kaip VICTORIA, DKV, D.A.S., ERV, MEAG ir kt. ERGO draudimo grupė veikia 31 pasaulio šalyje ir turi 40 mln. klientų. Metinė grupės apyvarta siekia 19 mlrd. eurų. Pagrindinis grupės akcininkas – didžiausia pasaulyje perdraudimo kompanija „Münich Re“.

ERGO draudimo grupė Lietuvoje yra ERGO draudimo grupės Baltijos šalyse narė. Centralizavus valdymą, šiuo metu ERGO yra vienintelė tarptautinė kompanija, turinti bendrą Valdybą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. ERGO šiose šalyse aptarnauja daugiau nei 400 tūkst. klientų.

ERGO pardavimų tinklas Lietuvoje apima visus didžiausius šalies miestus ir miestelius. Grupei priklauso 8 regioniniai centrai ir 65 atstovybės visoje Lietuvoje. Šiuo metu tai vienas iš universaliausių pardavimo tinklų šalyje.

ERGO draudimo grupė Lietuvoje vienija ERGO Insurance SE Lietuvos filialą, ERGO Life Insurance SE ir ERGO Invest filialą.

ERGO Insurance SE Lietuvos filialas sėkmingai veiklą vykdo jau nuo 1991 m. Tai yra antra pagal dydį Lietuvos ne gyvybės draudimo bendrovė, turinti tvirtas pozicijas transporto, turto, civilinės atsakomybės ir kitose draudimo rūšyse.

ERGO Life Insurance SE Lietuvos filialas yra seniausias draudimo tradicijas turinti ir ilgiausiai Lietuvos rinkoje veikianti gyvybės draudimo įmonė. Bendrovė įsteigta 1995 metais. Ilgametė patirtis ir finansinis stabilumas suteikia galimybę ERGO Life Insurance SE išlaikyti lyderio pozicijas Lietuvoje klasikinio kaupiamojo gyvybės draudimo srityje.

ERGO Invest veiklą pradėjo 1999 metais. Pagrindinė bendrovės veikla – ERGO draudimo grupės Lietuvoje ilgalaikio turto valdymas, administravimas, nuoma, informacijos apie padėtį nekilnojamo turto rinkoje rinkimas ir analizė.

Per daugelį veiklos metų ERGO draudimo grupė Lietuvoje sukaupė nemenką įstatinį kapitalą, solidžius draudimo rezervus, kitą turtą, užtikrinantį įmonės mokamąjį pajėgumą ir garantuojantį klientų saugumą.

Finansinis patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos paslaugos ir profesionalumas – kertiniai akmenys, suteikiantys galimybę ERGO draudimo grupei Lietuvoje siekti puikių rezultatų ir būti viena iš lyderių šalies draudimo rinkoje.