Vertiname Jūsų pasitikėjimą, rūpinamės Jūsų duomenų saugumu ir esame įsipareigoję saugiai bei atsakingai tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Kas yra slapukas? Slapukas – tai nedidelis pasyvus informacijos failas, atsiųstas į Jūsų kompiuterį ar kitą IT įrenginį (pavyzdžiui, mobilųjį telefoną) Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje, ir išsaugomas Jūsų naršyklėje. Slapukuose nėra informacijos apie tai, pvz., kas esate arba kur gyvenate. Slapukai negali skleisti virusų ar kitų kenksmingų programų.

Naudojame slapukus, siekdami užtikrinti jums kuo patogesnę Mūsų Interneto tinklalapio peržiūrą.

Bet kuriuo metu naršyklėje galite atjungti slapukus ir pašalinti kompiuteryje išsaugotus slapukus. Norėdami tai padaryti naršykle „Microsoft Internet Explorer“, atidarykite Tools / Internet Options ir pakeiskite privatumo nuostatas arba norėdami pašalinti slapukus paspauskite Delete Cookies. Tačiau tokiu atveju neturėsite galimybės naudotis visomis Interneto tinklalapio funkcijomis. Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti kitose naršyklėse, atidarykite įrankių juostoje skyrelį Help arba apsilankykite tinklalapyje www.allaboutcookies.org.