„SB Draudimas” – tai nuo 2000-ųjų metų Lietuvoje sėkmingai veikianti gyvybės draudimo bendrovė, anksčiau žinoma kaip „Bonum Publicum“, siūlanti paslaugas šeimos finansiniam saugumui. Klientų aptarnavimo tinklas išplėtotas visoje šalyje, o kvalifikuoti ir patyrę bendrovės draudimo konsultantai mielai patars ir padės pasirinkti būtent Jums ir Jūsų šeimai tinkamus gyvybės draudimo sprendimus. 100 proc. bendrovės akcijų priklauso AB Šiaulių bankui.

Įmonės įstatinis kapitalas siekia 4.057.576,46 EUR ir yra vienas didžiausių tarp gyvybės draudimo įmonių Lietuvoje. Bendrovės prisiimamos draudimo rizikos yra perdraudžiamos perdraudimo bendrovėje ViG Re. „SB Draudimas“ yra Lietuvos gyvybės draudikų asociacijos narė nuo pat šios asociacijos įsteigimo 2002 metais.

Didžiausias lietuviško kapitalo Šiaulių bankas ir pirmaujanti turto valdymo grupė Baltijos šalyse „Invalda INVL“ 2023 m. gruodžio 1 d. užbaigė dalies mažmeninių verslų sujungimo sandorį. Po susijungimo „SB draudimas“ perėmė visas „INVL Life“ klientų draudimo sutartis, sudarytas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Nuo sujungimo dienos Šiaulių banko grupė, be jau teikiamų finansinių paslaugų, valdo antrosios ir trečiosios pakopos pensijų bei investicinius fondus Lietuvoje, išplėtė gyvybės draudimo paslaugų verslą Baltijos šalyse. Gyvybės draudimo verslą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje valdo Šiaulių banko kontroliuojama gyvybės draudimo bendrovė UAB „SB draudimas“, o pensijų ir investicinių fondų verslas Lietuvoje valdomas per Šiaulių banko grupės bendrovę UAB „SB Asset Management“.