Vienintelis gyvybės draudimo bendrovės “Compensa Life Vienna Insurance Group SE” akcininkas yra Austrijos draudimo grupė “Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe”.
Baltijos šalyse „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ veikia nuo 1993 metų, o nuo 2001 m. bendrovės filialas veiklą vykdo ir Lietuvoje.

„Vienna Insurance Group“ – Vienoje (Austrijoje) nuo 1824 metų įsikūrusi tarptautinė draudimo grupė yra viena iš pirmaujančių draudimo bendrovių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos regione. Turinti apie 23 000 darbuotojų beveik 50 draudimo bendrovėse, kurios veiklą vykdo 25 šalyse 2014 m. surinko apie 9,1 mlrd. EUR draudimo įmokų per metus. Vienna Insurance Group yra draudimo rinkos lyderė siūlanti platų produktų ir paslaugų asortimentą tiek gyvybės, tiek ir ne gyvybės draudimo sektoriuose.

Iš istorijos:

2001 įsteigta gyvybės draudimo kompanija Seesam Life Insurance SE Lietuvos filialas

2007 m. spalio mėn. 29 d. Lietuvos, Latvijos ir Estijos “Seesam” gyvybės draudimo įmonės susijungė į Europos bendrovę, kurios centrinė buveinė yra Estijoje ir filialai Lietuvoje bei Latvijoje. Naujoji Europos bendrovė veikia bendru pavadinimu – Seesam Life Insurance SE.

2007 m. gruodžio 17 d. Austrijos draudėjas “Wiener Staedlische Versicherung AG” pasirašė Seesam Life Insurance SE ir “FinLife TUnZ S.A.” pirkimo sutartį.

„Vienna Insurance Group“ grupės finansinį ir veiklos stabilumą, aukštą apsaugos lygį klientams, akcininkams, partneriams ir darbuotojams garantuoja A+ reitingas pagal žymios reitingų agentūros „Standard & Poor’s“ vertinimą. Draudimo sutartys perdraudžiamos vienose didžiausių pasaulio perdraudimo kompanijų “Munich RE“ ir  „VIG RE“.