Compensa Vienna Insurance Group yra Lietuvoje registruota uždaroji akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse. Iki 2016 m. Lietuvoje veikė Lenkijos ne gyvybės draudimo bendrovės Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas, kuris veiklą Lietuvoje vykdė nuo 2010 m. Įmonei augant ir plečiant savo veiklą Baltijos regione, buvo atlikti struktūriniai pakeitimai ir Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas perleido savo verslą, kaip turto, teisių ir įsipareigojimų visumą, naujai draudimo bendrovei – Compensa Vienna Insurance Group.

2020 liepos 1 d. įgyvendintas strateginis „Vienna Insurance Group“ sprendimas  – „Compensa Vienna Insurance Group“ ir „Seesam Insurance“ užbaigia susijungimą ir tampa viena draudimo bendrove.

Vienintelis draudimo bendrovės Compensa Vienna Insurance Group akcininkas yra tarptautinė draudimo grupė “Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe” – Austrijos bei Centrinės ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderė. “Vienna Insurance Group” draudimo rinkoje veikia jau 190 metų, vienija 50 bendrovių, veikiančių 25 pasaulio šalyse. Visoje grupėje dirba apie 23 tūkst. darbuotojų. „Vienna Insurance Group“ yra draudimo rinkos lyderė, siūlanti platų produktų ir paslaugų asortimentą tiek gyvybės, tiek ir ne gyvybės draudimo srityse.