FILLIX uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė įsteigta 1998 metais ir teikia draudimo, perdraudimo, rizikos valdymo ir vertinimo konsultacijas bei sprendimus, skirtus įmonių strateginiam, finansiniam, procesiniam ir turtiniam saugumui.

Bendrovėje dirba kvalifikuoti draudimo specialistai, išlaikę draudimo brokerio kvalifikacinį egzaminą. Naudodami novatoriškas draudimo programas, savo kompetenciją bei orientuodamiesi į individualius draudėjo poreikius, siekiame užsibrėžtų tikslų.

Mūsų bendrovė yra apsidraudusi draudimo brokerio profesinę civilinę atsakomybę bei suformavusi didesnį nei LR Draudimo Įstatymu reikalaujamą įstatinį kapitalą.

Misija

Teikti draudėjams kokybiškas, novatoriškas bei maksimaliai operatyvias draudimo paslaugas, atitinkančias individualius draudėjų poreikius.

Tinkamai ir efektyviai atstovauti draudėjo, apdraustojo, naudos gavėjo ar nukentėjusiojo trečiojo asmens interesus tiek teikiant draudimo brokerio paslaugas, tiek ir administruojant draudiminius įvykius.

Šviesti visuomenę apie draudimo reikšmę bei gaunamą naudą apsaugant žmogų ar įmonę nuo finansinės nesekmės, kuri patiriama praradus ar sugadinus turtą, žuvus, susižalojus ar kitaip netekus darbingumo.

Vizija

Būti profesionalia, siekiančia naujovių, atvira ir prieinama bei įperkama draudimo brokerių bendrove, pripažinta nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, patenkinant draudėjų lūkesčius, nepriklausomai nuo išorinių veiksnių.

Draudėjas suprantantis, kad draudimo plėtojimas yra betarpiškai susijęs su visuomenės kultūros lygiu, skatina galimybių plėtrą, tvirtina pačią visuomenę, nes gindamas jos piliečius stiprina žmogaus teises.

Mes nesiekiame būti didžiausiais, bet siekiame būti GERIAUSIAIS – nes stengiamės labiau!

Vertybės

  • DARBUOTOJAI – geri ir lojalūs darbuotojai – didžiausias mūsų turtas.
  • PAGARBA – mūsų klientas ir partneris yra vertinamas kaip asmenybė.
  • PASITIKĖJIMAS – mes dirbame abipusio pasitikėjimo principu.
  • ATVIRUMAS – mes atviri ir prieinami visuomenei.
  • SUPRATIMAS – mes suprantam kliento poreikį ir nuomonę.
  • PARTNERYSTĖ – mes laikomės ilgalaikio bendradarbiavimo principų.
  • KŪRYBIŠKUMAS – mes ieškome naujovių teikiant paslaugas.